Ресторан «San Marco»

Ресторан «Сан-Марко», затишний куточок маленької Венеції, був відкритий у вересні 2005 року на найбільшій вулиці нашого міста – Київській.  Його назва походить від однойменної центральної і найстарішої площі стародавньої Венеції – площі Святого Марка.

 

Інтер’єр ресторану виконаний в класичному європейському стилі, стіни прикрашені картинами з венеціанськими пейзажами. У кожному куточку ресторану було враховано безліч визначних пам'яток стародавньої і сучасної Італії. Дзюрчання струмочка у банкетному залі, панорама стародавньої Венеції розташовують до романтичної вечері, де Ви зможете насолодитися спілкуванням з близькою людиною.

 

Коли Ви відвідаєте наш ресторан «Сан-Марко», то отримаєте не тільки естетичну насолоду від затишної обстановки, але і  відчуєте природне тепло справжньої дров’яної італійської печі, в якій випікається більше 10 видів оригінальної справжньої піци. Для  вас  готується риба елітних сортів, свинина, телятина, курка, а також  Ви зможете оцінити різноманіття страв італійської, європейської кухні, скуштуєте  вишукані класичні вина Італії, Грузії, України. І в жодному випадку не забудьте покуштувати італійський десерт «Тірамісу» чи вишуканий шоколадний фондан, приготований професійними кондитерами ресторану. Крім того, в ресторані вам запропонують різноманітні страви пісного меню.

 

У дружнього колективу «Сан-Марко» особливе відношення до гостей, що дозволяє кожному відвідувачеві відчути всю красу відпочинку, комфорту і справжнього свята. У ресторані Ви зможете провести не тільки вечір в тісній компанії друзів і близьких, а й банкет, корпоративну вечірку, фуршет і, звичайно ж, весілля.

 

Ресторан  «Сан-Марко» чекає на Вас. Приходьте, і Ви будете приємно здивовані поєднанням затишку, комфорту, смачної їжі і професійним обслуговуванням.